Karty

Gazeliga

Tipujeme výsledky a jednoho střelce každého zápasu. Pokud zapomeneš dvě kola natipovat, nic se neděje. Všem se mažou dvě nejhorší kola. Zápasy Slovanu Liberec budou hodnoceny dvojnásobným bodovým ziskem

Kola k tipování

11. kolo17.10.202615:00
12. kolo24.10.202615:00
13. kolo31.10.202615:00
14. kolo07.11.202615:00
15. kolo21.11.202615:00
16. kolo27.11.202618:00
17. kolo04.12.202618:00
18. kolo12.12.202615:00
19. kolo30.01.202721:00
20. kolo06.02.202721:00

Tipovaná kola

Všechna
Celoligové tipy
Tipařské statistiky
10. kolo
9. kolo
8. kolo
7. kolo
6. kolo
5. kolo
4. kolo
3. kolo
2. kolo
1. kolo
Pravidla tipovací soutěžeVýsledky minulých sezon

Aktuální výsledky

PořadíTipujícíStřelciZápasyLigovéCelkem
1Matěj Černý1283700498
2Andy151523420494
3Luban1353270462
4Drápoš1432790422
5Maldini1213010422
6Drogba1252890414
7Jára201043030407
8Vojta1222780400
9Lothar1012950396
10Pepa Moc1102790389
11vk1995832920375
12Oldik862840370
13Henry952710366
14Fifan1202390359
15Briggus892620351
16Canizares572910348
17Fífa19592320291
18Olda572320289
19AI822030285
20tomassi502280278
21Mesarosh781950273
22Kroci971680265
23Jiřin521430195
24Janas661280194
25Kimic 412016

Jaro 27

PořadíTipujícíStřelciZápasyCelkem