V závěru se výhra přelila na stranu Roudnice

Střelci: Radek Abrahám, Jakub Kordík (3),
Asistence: Pavel Henzl, Lukáš Vávra,
Karty: Martin Kowalík (ŽK), Lukáš Vávra (ŽK),
Sestava: Radek Tomášek, Jaroslav Moc, Jan Lukeš, Martin Kowalík, Radek Abrahám, Jakub Kordík, Pavel Henzl, Lukáš Vávra, Michal Řezka, Adam Roth,

stranu, ale přišlo o vyloučeného Hrdého Radka, k plnému bodovému zisku významně přispěl čistým hattrickem Pokorný Vojtěch, který byl u většiny branek svého celku, čistý hattrick libereckého Kordíka Jakuba naopak na body nestačil.

První poločas byl herně vyrovnaný, s minimem šancí na obou stranách. Na domácí straně úřadoval Kordík Jakub, který svým čistým hattrickem zařídil těsné vedení svého celku (u druhého gólu asistoval Henzl Pavel). Lépe do utkání vstoupili hosté, vedení jim trefil v 6 minutě Koláček Vít, po nahrávce Hrdého Radka, další branka roudnických od Mrázka Davida, po příhře Pokorného Vojtěcha byla vyrovnávací na 2:2. K vidění ale bylo mnoho nepřesných přihrávek i zakončení. Branky padaly po rozehraných standardních situacích, nebo po špatně odehraných míčích obranami obou mužstev.

Ve druhém dějství hosté přidali na intenzitě a domácím se přestalo herně dařit, čehož roudničtí využili k obratu skóre, vyrovnání trefil ve 24 minutě Hrdý Radek (Pokorný Vojtěch) a Pokorný Vojtěch, po asistenci Mariče Matěje vrátil svému celku vedení. Ve 32 minutě dostali domácí šanci zahrávat přesilovku po vyloučení Hrdého Radka, ale nic z toho nebylo. Naopak hosté v závěru navyšují vedení druhou trefou Pokorného Vojtěcha. Hostitel ještě zkusil power-play, ale dokázal z ní vytěžit jen kontaktní branku v závěrečné minutě. Další pokus vyrovnat již nevyšel, hostující Pokorný Vojtěch stihl v závěrečných vteřinách zkompletovat svůj čistý hattrick.

Roudnice šplhá tabulkou, již je druhá, sérii neporazitelnosti natáhla na 8 utkání, má lídra aktivity Pokorného Vojtěcha 30 (13+17), který bodoval ve všech svých 9 startech. Gazely Liberec v odvetách 2x po sobě neuspěly na domácí palubovce a propadly se na předposlední 9 místo tabulky, čtvrtým hráčem celkové aktivity je Abrahám Radek 23 (17+6).